PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=707720}

Powrót do domu

Gui Lai
7,3 335
ocen
7,3 10 1 335
Powrót do domu
powrót do forum filmu Powrót do domu

który powrócił, ale niestety umysł mówi, że nadal go nie ma. Tak w skrócie można przedstawić historię kobiety, która oczekuje na przyjazd swojego męża po 20 latach rozłąki. Gdy ten przyjazd następuje, kobieta nie pamięta już swojego męża i nadal na niego czeka. Historia ciekawa i wciągająca, ale do pewnego momentu. Późniejsze minuty już w ciemno można było zakładać jak będą wyglądały. Żadnego zwrotu akcji w kierunku przypomnienia, tylko ciągłe czekanie, niedowierzanie, piąty każdego miesiąca wyjście na stację itd... monotonia nam się wkrada, która męczy i nuży. Dobra rola i udana charakteryzacja głównej bohaterki w którą wcieliła się Li Gong. Dobry, ale jednak nie w pełni, zbyt nużący i nic nowego nie wnosi tylko pokazuje praktycznie w koło to samo.

ocenił(a) film na 8
dzyniu88

W moim odczuciu jest przez to prawdziwszy. Nie każda choroba jest odwracalna, nie każda rana da się zagoić. Chociaż warto obserwować tutaj relacje między bohaterami, nie tylko między mężem i żoną, ale także matką a córką, ojcem i córką - może jednak część zniszczeń da się naprawić?
To smutna, ale piękna i poruszając historia o zranionych na wielu płaszczyznach ludziach, o oddaniu, poświęceniu dla drugiej osoby, trwaniu przy kimś mimo choroby i lat rozłąki.
Może niektórym historia wyda się nudna, na pewno nie jest to kino akcji, ale dla mnie (i mam nadzieję, że nie tylko dla mnie) nie było tu ani jednej zbędnej sceny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones