PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33861}
7,2 24 287
ocen
7,2 10 1 24287
6,5 4
oceny krytyków
Hidalgo ocean ognia
powrót do forum filmu Hidalgo - ocean ognia

9/10

ocenił(a) film na 7

Ciekawy film, wciągający, z nutką westernu. Niektóre momenty leciutko nużące, ale ogólny wyraz bardzo dobry. podobało mi się zwłaszcza realne odwzorowanie sytuacji politycznej. Oczywiście świetna gra Mortensena. Z obsady zaimponował mi również aktor grający szejka (zapomniałam nazwiska). Polecam.

ocenił(a) film na 9
Ada_Potter

Zgadzam się, bardzo ciekawy film i wciągający. Wszystkie nudniejsze sceny rewanżują wspaniałe zdjęcia, świetna kreacja Viggo Mortensena i bardzo dobra, choć nie grzesząca oryginalnością muzyka Jamesa Newtona Howarda. "Hidalgo" jest według mnie filmem rewelacyjnym, który warto obejrzeć. 9/10

ocenił(a) film na 7
toma_90

Miło, że ktoś podziela moje zdanie :)

Przypomniałam sobie imię szejka- Omar :)

ocenił(a) film na 9
Ada_Potter

mi też się podobał, lubię Viggo za oczy ;), aczkolwiek mało prawdopodobne, żeby taki konik jak Hidalgo wyprzedził araby, jeszcze na pustyni.

ocenił(a) film na 7
marysia_15

Mi z całego filmu oprócz wszystkiego;D podobały się koniki-szczególnie ten czarny arabek (nie pamiętam dokładnie imienia-Alcośtam) on był wspaniały;D

marysia_15

Mój drogi, nie tylko Araby radzą sobie w ciężkich warunkach. Mustangi są jednymi z tych najwytrwalszych. Jest też przecież rasa Baladi, mniej znana od Arabów. Po prostu Araby należą do tych ładniejszych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones